Listă premiaţi Concurs Hans Hermann

vineri, 26 mai 2017

Niculae Raluca 6 volum Colegiul Național de Arte ”Regina Maria” Constanta I
Ghișoiu Ionuț 12 Sculptură Liceul de Artă Sibiu I
Rusu Ioana 9 volum Colegiul National de Arte ”Regina Maria” Constanta II
Mureșan David 9 Sculptură Liceul de Artă Sibiu III
Boabeș Anamaria 12 Sculptură Liceul de Artă Sibiu III
Pavelescu Raluca 10 Grafică Liceul de Artă ”Dinu Lipatti” Pitesti I
Oslobanu Tania Maria 11 Grafică Liceul de Artă ”Dinu Lipatti” Pitesti III
Bădulcescu Emma 9 Grafică Liceul de Arte Plastice ”N. Tonitza” Bucuresti Mentiune
Hogea Raluca 9 Pictură Liceul de Arte Plastice ”N. Tonitza” Bucuresti II
Luxandra Mara 11 Grafică Liceul de Artă ”Dinu Lipatti” Pitesti Mențiune 3
Păun Andrei 11 Grafică Liceul de Artă ”Dinu Lipatti” Pitesti Mențiune 2
Avramescu Amalia 11 Grafică Liceul de Artă ”Dinu Lipatti” Pitesti I
Sandu Cristina Gabriela 9 Artă monumentală Liceul de Artă ”Dinu Lipatti” Pitesti Mențiune 1
Iana Adelaida 9 Artă monumentală Liceul de Artă ”Dinu Lipatti” Pitesti I
Manole Annenicole Roberta Georgia 11 Artă monumentală Liceul de Artă ”Dinu Lipatti” Pitesti III
Bran Maria-Teodora 11 Artă monumentală Liceul de Artă ”Dinu Lipatti” Pitesti Mențiune 3
Bițoiu Georgiana 11 Artă monumentală Liceul de Artă ”Dinu Lipatti” Pitesti Mențiune 1
Ştefan Iulia 10 pictură Liceul de Arte Plastice ”N. Tonitza” Bucuresti Mențiune 1
Gagiu Andreea 11 Grafică Liceul de Arte Plastice ”N. Tonitza” Bucuresti II
Avram Mădălina 11 Artă monumentală Liceul de Arte „Victor Giuleanu” Rm.Vâlcea II
Şinca Florina 11 Arte decorative Liceul de Arte „Victor Giuleanu” Rm.Vâlcea Mențiune 2
Ghiţescu Alexandra 10 Artă monumentală Liceul de Arte „Victor Giuleanu” Rm.Vâlcea I
Cohal Diana 11 Pictură Liceul de Arte „Ionel Perlea” Slobozia Mențiune 2
Bucur Oana Nicoleta 9 Arte decorative Liceul de Arte „Ionel Perlea” Slobozia II
Chelea A. Corina 10 Pictură Liceul de Arte „Ionel Perlea” Slobozia Mențiune 2
Cojocaru Georgiana Ionela 10 Pictură Liceul de Arte „Ionel Perlea” Slobozia Mențiune 3
Câmpeanu Laura Adelina 11 Pictură Liceul de Arte „Ionel Perlea” Slobozia III
Drăgan Iuliana 9 Pictură Liceul de Arte ”Margareta Sterian” Buzau III
Bârzoiu Bianca 9 Pictură Liceul de Arte ”Margareta Sterian” Buzau Mențiune 2
Corbu Aurelian Stefan 10 Pictură Liceul de Arte ”Margareta Sterian” Buzau III
Ilea Roxana Oana 10 Pictură Liceul de Arte ”Margareta Sterian” Buzau II
Roman Andrei Viorel 9 Grafică Colegiul National de Arte ”Regina Maria” Constanta II
Predescu Carla 10 Arhitectură Colegiul National de Arte ”Regina Maria” Constanta I
Naum George Ioana 10 Arhitectură Colegiul National de Arte ”Regina Maria” Constanta II
Apostolidis Mihaela Denisa 10 Arhitectură Colegiul National de Arte ”Regina Maria” Constanta III
Manea Amalia 9 Artă monumentală Colegiul National de Arte ”Regina Maria” Constanta Mențiune 2
Ali Hacan 9 Grafică Colegiul National de Arte ”Regina Maria” Constanta III
Badan Alin 9 Grafică Colegiul National de Arte ”Regina Maria” Constanta I
Sandu Maria Raluca 10 Grafică Colegiul National de Arte ”Regina Maria” Constanta Mențiune 2
Dumitrana Alexandra 10 Grafică Colegiul National de Arte ”Regina Maria” Constanta II
Crețu Radu Ștefan 12 Grafică Liceul de Arte ”Bălașa Doamna” Târgoviște Mențiune
Iliuț Carmen 10 Sculptură Liceul de Artă Sibiu I
Fulaș Beatrice Ștefana 10 Sculptură Liceul de Artă Sibiu III
Postolachi Ana 11 Pictură Liceul de Artă Sibiu I
Morariu Ioana Petra 11 Pictură Liceul de Artă Sibiu II
Stoian Andrei 11 Pictură Liceul de Artă Sibiu Mențiune 3
Surdu Ana Maria     Liceul de Artă Sibiu III
Tokacs Patrica 10 Grafică Liceul de Artă Sibiu III
Novachovschi Otilia Mihaela 10 Grafică Liceul de Artă Sibiu Mențiune 1
Brad Ruxandra 12 Grafică Liceul de Artă Sibiu I
Lutsch Andreea Ioana 12 Grafică Liceul de Artă Sibiu II
Dobre Ioan Bogdan 11 Grafică Liceul de Artă Sibiu Mențiune 1
Mureșan David 9 Pictură Liceul de Artă Sibiu I
Mihucz Ana Maria 10 Pictură Liceul de Artă Sibiu I
Hoza Alina Gabriela 9 Pictură Liceul de Artă Sibiu Mențiune 1
Ţigănuș Oana 11 Artă monumentală Liceul de Arte ”Margareta Sterian” Buzau I
Cuc Augusta 11 Pictură Liceul de Arte vizuale ”R.Ladea” Cluj Mențiune 1
Seprödi Agnes 8 Pictură Liceul de Artă Sibiu III
Dragoș Ana Maria 8 Pictură Liceul de Artă Sibiu Mențiune
Mărăcine Elena Diana 8 Pictură Liceul de Artă Sibiu I
Dănuleț Denisa Maria 8 Pictură Liceul de Artă Sibiu II
Til Karina 5 Pictură Colegiul National de Arte ”Regina Maria” Constanta II
Șandru Ștefan 5 Pictură Colegiul National de Arte ”Regina Maria” Constanta Mențiune 1
Stoica Anastasia 5 Pictură Colegiul de Arte Baia Mare III
Anastasia Bretan 7 Pictură Colegiul de Arte Baia Mare III
Iuga Sarah 6 Pictură Liceul de Artă Sibiu III
Vecerdea Ioana 7 Pictură Liceul de Artă Sibiu II
Faur Ana Maria 7 Pictură Liceul de Artă Sibiu I
Cristea Ana 5 Pictură Liceul de Arte Plastice ”N. Tonitza” Bucuresti Mențiune 2
Gurguiatu Alexia Oana 5 Grafică Liceul de Arte ”Margareta Sterian” Buzau II
Săulean Emily 5 Grafică Liceul de Arte ”Bălașa Doamna” Târgoviște III
Tudor Daria Teodora 5 Pictură Liceul de Arte ”Bălașa Doamna” Târgoviște I
Comanescu Daria 6 Grafică Colegiul National de Arte ”Regina Maria” Constanta II
Dumitru Nadia Elena 6 Pictură Colegiul National de Arte ”Regina Maria” Constanta II
Roșca Mălina 6 Pictură Colegiul National de Arte ”Regina Maria” Constanta I
Stavar Vergea Beatrice 6 Grafică Colegiul National de Arte ”Regina Maria” Constanta I
Vlad Minculescu 5 Grafică Colegiul National de Arte ”Regina Maria” Constanta I
Beu Gabriel 12 Arte textile Liceul de Arte „Victor Giuleanu” Vâlcea Mențiune
Niţu Andra 12 Arte textile Liceul de Arte „Victor Giuleanu” Vâlcea I
Prujoiu Ştefania 12 Arte textile Liceul de Arte „Victor Giuleanu” Vâlcea II
Ivănescu Alexandra 12 Arte textile Liceul de Arte „Victor Giuleanu” Vâlcea Mențiune 1
Stănică Magdalena 11 Arte textile Liceul de Arte „Victor Giuleanu” Vâlcea Mențiune 2
Stroie Stefania 11 Arte textile Liceul de Arte „Victor Giuleanu” Vâlcea III
Veteleanu Rozalia 11 Arte textile Liceul de Arte „Victor Giuleanu” Vâlcea II
Stancioiu Daiana Mihaela 11 Arte textile Liceul de Arte „Victor Giuleanu” Vâlcea I
Stănică Maria 11 Arte textile Liceul de Arte „Victor Giuleanu” Vâlcea Mențiune 3
Vâlcu Ioana 10 Arte textile Liceul de Arte „Victor Giuleanu” Vâlcea III
Popescu Floarea 10 Arte textile Liceul de Arte „Victor Giuleanu” Vâlcea I
Dobrescu Bianca 10 Arte textile Liceul de Arte „Victor Giuleanu” Vâlcea Mențiune
Văcăluș Roxana 10 Arte textile Liceul de Arte „Victor Giuleanu” Vâlcea II
Acsinte Laura 12 Pictură Liceul de Artă Sibiu III
Brujan Tudor 12 Pictură Liceul de Artă Sibiu I
Costea Andrada 7 Pictură Liceul de Arte ”Regina Maria” Alba-Iulia Mentiune
Ilie Roxana Oana 10 Pictură Liceul de Arte ”Margareta Sterian” Buzau II
Șinca Florina 11 Artă monumentală     Mențiune 2
Brad Ruxandra 12 Istoria Artei Liceul de Artă Sibiu I
Toma Eliana 10 Istoria Artei Liceul de Arte ,,D.Cuclin” Galați II
Anghel Radu Emil 11 Istoria Artei Liceul de Artă   III
Florea Anamaria 11 arta decorativa Liceul de Artă ”Dinu Lipatti” Pitesti Mentiune
Georgescu Andra Maria 7 Grafică Liceul de Arte ”Bălașa Doamna” Targoviste II
Discutii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *